Kurumsal

Peritus*, 1992 yılında bilgi teknolojisi sektöründe anahtar teslimi çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu çözümleri üretirken, bilgi teknolojisindeki gelişmeleri yakından izleyip, deneyim sürecini kullanan Peritus, iş ortağı olarak adlandırdığı müşterilerine, ihtiyaçları olan en doğru çözümü sunmaktadır. Bu çözümlerin devamlılığı hedeflerimizin başında gelmektedir.


Peritus
kuruluşundan bugüne, sektörümüzün gelişmesine ve değişimine paralel olarak yapılanmış, Peritus Otomasyon, Peritus Bilgisayar ve Peritus Yazılım grup şirketleri olarak faaliyet göstermiştir. Donanım, Yazılım, Alt Yapı ve Dış Kayanak Hizmetlerinde, Çözüm ortakları IBM, HP, Microsoft, Lotus v.b. kuruluşlarla işbirliği yapıp, başarılı projelere imza atmış, üretici ortaklarından ödüller almıştır. Peritus, geçmiş tüm deneyimini IT OUTSOURCING çatısı altında toplayarak, Bilgi Teknolojisi faaliyetlerini sürdürmektedir.

Peritus, kendi markası olan Persephone VoIP ürünleri ile her türlü ihtiyaca cevap veren geniş ürün ailesini pazara sunmaktadır. Çağrı Merkezleri ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik,  çok çeşitli IP PBX, VoIP GSM Gateway (IP FCT), VoIP Analog GatewayVoIP Digital Gateway, Asterisk Kart gibi VoIP Ürün Ailesi mevcuttur. Sabit ve GSM hatların yanı sıra sınırsız sayıda iç ve dış VoIP kanallarına sahip olan Persephone IP PBX ile şubeler arasında da sınırsız konuşmak mümkündür.

Peritus
müşteri ihtiyaçlarına ve memnuniyetine verdiği önemi, çalışanları ile birlikte belirlediği misyon cümlesi ile açıkca ortaya koymuştur.

Amacımız, her çalışanımızın, yaşayan şirket hedeflerine bireysel katkısını bilmesi; inanarak müşteri odaklı düşünmesi ve davranmasıdır.
(*) Latince;" işi bilen - işin uzmanı"   anlamındadır.